ריפוי בצבעים

צבעים הם האהבה השנייה שלי בנוסף לאמהוּת. מאז שאני זוכרת את עצמי בוגרת, הייתה לי משיכה ועניין בצבעים, הסתקרנות והשתהות למראה הקשת בענן ורצון ללמוד ולהיפתח לצבעי ההילה האנושית. אחרי החשפות לצבעים דרך אומנות הציור וקריאת ספרים בהתרגשות ובסודיות על הספקטרום האלקטרומגנטי ושדה האור בו מתגלים למראית עין צבעי הקשת, התבוננות בשמיים והפלא שביכולתם להתגלות אלינו בגוונים כל כך ססגוניים, החלטתי ללמוד עליהם דרך תורת "האורה סומה" המופלאה.

צבעים הם בכל וכל. הם בתוכינו מסביבנו, אנחנו לובשים אותם, אוכלים אותם, רואים אותם, אנחנו מגיבים לנכחותם כסמלים, מקשטים את עצמינו ומגורינו על ידם ונמצאים כל עת באור שלהם. כל עוד אנחנו חיים אנחנו מושפעים מהם בכל רגע נתון. צבע הוא השפה בה הטבע מתבטא, שפה שהיא אוניברסלית. תורת הסוד של הצבעים היא מיוחדת במינה, הי נוגעת בנבחי נפשינו, מהדהדת בנו רגשית ומאתגרת אותנו מחשבתית, היא מאוד עמוקה ואם זאת פשוטה וישירה, היא עוזרת לנו לראות את הקיום ההוליסטי שלנו ושולחת את קרניה לכל מימד, מהגוף הפזיולוגי דרך הגופים הרגשי והמנטלי ועד המימד הרוחני והנשמתי שלנו.

הריפוי בעצם נעשה עלידי איזון הצבעים האישיים שלנו. על מנת לגלות את הצבעים האישיים, אני עורכת איבחון בו האישה בוחרת את הצבעים שלה ואני משקפת את חייה דרכם. לכל אחת יש צבעים נשמתיים, שמספרים על ייעודה וסיבת הוולדה לעולם הזה, צבעים שמאתגרים את הקיום שלה ולכן מספרים על הקשיים שקיימים בחייה, את הצבעים שקיימים עבורה ועוטפים אותה ממש כרגע בכאן ועכשיו והצבעים שמספרים על המקום אליו היא הולכת. האיבחון נותן שיקוף מעמיק על דרכה של האישה בחייה והאיזון אותו היא מבקשת על מנת להתקרב לעבר נשוא מבוקשה. כמו כן אני עובדת גם בשילוב עם טכניקות אחרות שאליהם הוכשרתי כגון הילינג אנרגטי, עיסוי לשיחרור וקרקוע ושיטות איבחון משלימות בעת הצורך.

אחד הקווים המנחים בתורת ה'אורה סומה' הוא שכל אחת יודעת ובוחרת את הריפוי עבור עצמה.

052-7711303 | imahuti@gmail.com                                                                                      רח' עמל 15, פרדס חנה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s