איבחון וטיפול בעט אלומת האור

כשאנחנו נימצאות בצומת דרכים, רגע של שינוי משמעותי, תחושה של איבוד הנתיב שלנו,              מגיע רגע בו הגוף צועק להתעורר! הגוף קורא פנימה – לנקות, לאוורר ולהזיז את המיותר!                      כדי לתת הזדמנות אמיתית, לתבונה חדשה להיכנס ולהאיר את עיננו לבחירה לכיוון ולפיקוס מחדש.

הרי בשביל מה אנחנו כאן? אם לא כדי לחיות את הפוטנציאל האדיר הגלום בנו?                        והנה הסיפור העתיק…………………   הניצוץ הנישמתי, הפוטנציאל הגלום, שנולד לתוך גוף זה, בחר את הוריו שיהיו בסיס לעולמו ומענה לצרכיו וקיבל כרטיס כניסה לתוך משפחתו הגרעינית. דרך ההיקשרויות הראשונות עם אימו ואביו, הוא למד להיות נאהב ולאהוב בעצמו. מיום היוולדו הוא פיתח את אופיו המיוחד, אישיותו הייחודית, יכולותיו המופלאות, כישרונותיו המגוונים ואופן התנהגותו החברתית. הוא פיתח גם את דרכו להביע ולהציג עצמו מול העולם, את נתיב החיים שבו הוא בוחר ללכת ואת הגדרותיו הפנימיות והחיצוניות שאוספות אותו ומאפשרות לו להיות הוא.

אותו הפוטנציאל הגלום, למד על עצמו דרך חוויות הילדות שלו, פירש את מציאות עולמו, פעל בתגובה אל הסביבה הקרובה שלו, הסתגל לאופיו, התרגל לאישיותו, דאג באינסטנקטיביות להצדיק את עולמו והיותו והתפתח כעצמי. לעיתים קיבל מרות מקטינה, דחייה ויחס משפיל שגרם לו להרגיש פחד, כעס ועצבות, וכשלא היה לו מקום להרגיש את שהרגיש, בעיני המבוגר מולו, הוא התבצר מאחורי חומה שתגן עליו  וסגר את ליבו.

עם השנים הוסיף לעתות עליו שכבות הגנה כדי להתחבא ולא להיחשף לפגיעה, עד כדי כך שגם המחבוא כבר נעלם מתודעתו. החומה העבה בין הפנים לחוץ תישתשה את ראייתו והשכיחה את אורו ועל מנת לא להיסתכן שוב בפגיעה, הניצוץ הזוהר, ניכלא בעומק ביטנו. דרך החומה כבר לא היה סיכוי לאורו העצום להופיע, לשלוח את קרניו ולהשפיע. העצמי האישיותי הפך להיות האני המזוהה והגלוי וכל יתר הוויתו שמורה היא מכל משמר מאחורי סוגר ובריח מזהב.

האם אנו בכלל רוצות לצאת מקירות החומה שיצרנו כהגנה עבורינו?                                         האם נוכלנה לחיות מאחורי סוגר ובריח ועדין להיות מסופקות, מאושרות, מאוזנות וחופשיות?  

מממממממממ……???

אז אם כבר פתחנו צוהר ואנחנו מסוקרנות ובא לנו להציץ פנימה….                                            היכן שוכן הניצוץ וכיצד נוכל לגעת בו?
איך נוכל לישבור את החומה ולהוציאנו לחופשי?                                                                        מה באמת מסתתר שם שיכול כל כך להעצים את חוויתי?

איבחון האורה סומה: חושף דרך בחירת הצבעים האישית, מבט צלול על:                                         ניצוץ הנשמה שלי וממה הוא מורכב.                                                                                               על היעוד שלשמו הגיע הפוטנציאל האורי הגלום הזה, לתוך המציאות המוחשית שכל כך מאתגרת אותו.     על החיים הפיזיים, הרגשיים, המנטליים והרוחניים של אותו אדם ואישיות כאן ועכשיו.                               ועל הדרך בה הוא ימשיך לצעוד והמקומות הבאים שאליו יגיע.

טיפול באורה סומה: בעזרת פנס אלומת האור ו24 מבחנות הצבע מאפשר:                                    להרגיע את הגוף ולעזור לו לשחרר את ההחזקה היומיומית.                                                        לפתוח את חומת המגן בתוך מרחב מוגן ובטוח.                                                                           להיחשף, לגעת ולרפא באופן עמוק את העצמי הפגוע.                                                                        לתת דרור לניצוץ הנשמה, הפוטנציאל הגלום, להתגשם מוחשית ולהגשים את אורו במציאות.

ובמילים אחרות: להתכוון לדרך הנתיב האישי שלנו. ליצור הלימה בין עולמינו הפנימי והמפגש עם העולם החיצוני. למצוא את האיזון בצעדי היום יום שלנו. להביא את נוכחותינו המלאה, מול החברה, המשפחה, הילדים ובני הזוג שלנו. להכיר בכוח שלנו, ביכולות הפוטנציאליות שאולי ויתרנו עליהם, אך הן עדין מקור ההשראה והמנוע החיים שלנו. לגעת בעדינות מחדש במה ששכחנו והסתרנו, על מנת לרפא ולפתוח את ליבנו למקור החיות האמיתי שלנו, הניצוץ הנישמתי, שבזכותו נוכל לחיות את תמצית איכות החיים האמיתית.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אתן מוזמנות למסע הזדמנויות בקשת הצבעים המרהיבה!                                                              052-7711303

או שובר מתנה – מפגש מעצים ומרגש ליולדת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s